Umów się na wizytę

Zapraszamy do naszych gabinetów Happyderm we Wrocławiu lub w Nysie.

Jak możemy pomóc? Napisz do nas.

Wypełnij poniższy formularz, a na pewno skontaktujemy się z Tobą.


  Rejestracja do dermatologaKonsultacja medycyna estetycznaZabieg estetyczny

  Gabinet WrocławGabinet Nysa

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Micał - Strąk

  Zapraszamy do WROCŁAWIA

  Telefon Wrocław Happyderm: 573290488

  wroclaw@happyderm.pl

  Medycyna estetyczna

  Najnowocześniejszy sprzęt, najbardziej zaawansowane chemicznie i bezpieczne preparaty w połączeniu z wypracowanymi przez lata umiejętnościami i doświadczeniem to arsenał, który wytaczamy, aby wspomóc Państwa walkę. Zapraszamy.

  Dermatologia ogólna

  Diagnozujemy i leczymy pacjentów pod kątem: trądziku i trądziku różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, łuszczycy, atomowego zapalenia skóry i innych alergicznych chorób skóry. Częste  choroby to również: łysienie plackowate (łysienie punktowe), łysienie androgenowe (MPHL), a także inne rodzaje wypadania włosów, choroby paznokci, wirusowe, bakteryjne i grzybicze choroby skóry skóra, przebarwienia.